Ekipi U-11 in U-7 zmagovalki Miklavževega turnirja

Fotografija osebe Nogometna šola ND Lušt Beltinci.

Sodelovanje naših ekip na tradicionalnem Miklavževem turnirju v Beltincih je bilo zelo uspešno. Čeprav je primarni cilj nastopanje vseh naših igralcev, pa moramo omeniti in pohvaliti   tekmovalni dosežek ekip U-11 in U-7 v nedeljskem programu.

Dopoldne je ekipa U-7, ki jo vodi trener Samo Mujdrica, v konkurenci 6 ekip osvojila 1. mesto. V finalu so po kazenskih strelih premagali ekipo ND Mura.

Popodne je ekipa   trenerja Igorja Börca pokazala največ nogometnega znanja v konkurenci ekip ND Mura, ŠNK  Radgona, NK Bistrica, NK Čarda in  NK Ižakovci. Na poti do prvega mesta so v četrfinalu premagali ND Mura 1 ( 4:0 ), v polfinalu ND Mura 2 ( 4:0 ) in v finalu ND Mura 3 ( 3:2 ). Zasluženo prvo mesto je spremljala imenitna podpora staršev in navijačev s tribun.

Mladim igralcem in trenerjem iskreno čestitamo !